Jesteś tutaj: Pudełka Drewniane

Pudełka lakierowane

Producent pudełek z drewna lakierownych 

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą pudełek z drewna lakierowanych. Nasze pudełka drewniane to drewniane pojemniki na herbatę, chusteczki, zabawki, biżuterię oraz wiele innych pudełek z drewna. Wszystkie nasze pudełka wykonujemy z litego drewna oraz z litego drewna + sklejka drewniana. Nasze pudełka z drewna to produkty wysokiej jakości. Pudełka z litego drewna to nasza oferta pudełek z drewna. 

Pudełka z drewna do decoupage 

Jako producent pudełek z drewna - produkujemy je również w stanie surowym - nie lakierowane - pudełka takie idealnie nadają się do decoupage. Decoupage zawdzięcza swoją nazwę francuskiej sztuce naklejania papieru na przedmioty. Polega na specjalnej technice polegającej na nakładaniu kleju na papier warstwa po warstwie. Po nałożeniu ostatniej warstwy obiekt wygląda tak, jakby był pomalowany, a nie wklejony na papierze. W zależności od jakości papieru efekty Decoupage są oszałamiające.

Pudełka z drewna na zamówienie 

Jako producent pudełek z drewna - wykonujemy je również na zamówienie - czyli wg. projektu lub wytycznych Klienta - moga to być pudełka reklamowe, na prezenty, na herbatę, kawę na alkohol oraz wiele innych pudełek z drewna. Pudełka z drewna na zamówienie wykonujemy przy wiekszej ilości sztuk. Nasze pudelka z drewna na 100% wysokiej jakości oraz atrakcyjna cena. 

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie: