Jesteś tutaj: Pudełka z drewna na Herbatę

Pudełka z drewna na Herbatę

Producent pudełek z drewna na herbatę 

Zajmujemy się produkcją pudełek drewnianych, w naszej ofercie znajdują się pudełka na herbatę. Pudełka z drewniane na herbatę wykonujemy jako produkty surowe lub jako gotowe produkty - lakierowane, ozdabiane grawerem itp. Przy wiekszych ilościach oferujemy atrakcyjne rabaty oraz możliwosć zamówienia pudełka z drewna na herbatę na indywidualne zamówienie.  Nasze pudełka drewniane na herbatę to pudełka z dowolną ilością przegródek. Wybór oryginalnych pudełek na herbatę. Idealne jako dekoracja itp. Pudełka z drewna na herbatę.  Jako producent pudełek z drewna na herbatę prodpujemy pudełka z dowolną ilością przegródek, mamy możliwosc produkcji pudełek w dowolnych rozmiarach kolorach czy też grafikach. Współpracujemy ze sklepami, hurtowniami, producentami herbat, agencjami reklamowymi. Zapraszamy do współpracy w zakresie pudełek z drewna na herbatę. Pudełko z drewna na herbatę to nie tylko opakowanie na herbatę to równieć eleganckie naczynie w którym można dać do wyboru herrbatę w róznych smakach w kawiarni, restauracji czy też w hotelu. Tak wiec nasze pudełka z drewna na herbatę to również pudełka na herbatę do hotelu, restauracji czy też kawiarni . Nasze pudełka z drewna na herbatę to produkty 100% z litego drewna. 

Pudełka z drewna na herbatę z przegródkami. 

Nasze pudełka z drewna na herbatę posiadają przegródki - dzięki którym nasze pudełka z drewna na herbatę mają osobne przestrzenie na różne rodzeje herbat. 

Producent pudełek z drewna na herbatę na zamówienie 

Jako producent pudełek z drewna w tym również pudełek z drewna na herbatę, w swojej ofercie mamy pudełka na herbatę na zamówienie tzn. wegług wytycznych Klienta - dowolne wymiary i ilość przegródek. Oczywiście pudełka z drewna na zamówienie dotyczą dużych zamówień na pudełka z drewna na herbatę. Prześlij nam wzór pudełka z drewna na herbatę oraz ilość sztuk - prześlemy wycenę. 

Kategorie:
Rozmiar:
Sortuj:
Na stronie: